O firmie

Lampywdomu.pl to sklep internetowy, który oferuje atrakcyjną ofertę lamp. Dzięki temu, że jesteśmy jednocześnie producentem lamp, które następnie sprzedajemy, nasza oferta jest o wiele bardziej atrakcyjna, od konkurencyjnych firm. Lampy wykonywane są według naszego pomysłu i projektu, z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

Naszą firmę cechuje wieloletnie doświadczenie – początki powstawania datujemy na czerwiec 2008 roku. Na początku byliśmy firmą handlową, jednak już w 2010 roku rozpoczęliśmy produkcję lamp z litego drewna. Dwa lata później priorytetem w naszej produkcji stało się oświetlenie i to jest nasz temat przewodni do dnia dzisiejszego. Sprzedaż produkowanych przez naszą firmę lamp, rozpoczęliśmy w 2013 roku w Niemczech, jednak już rok później nasze lampy sprzedawaliśmy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

Sprzedaż ruszyła na bardzo szeroką skalę – nasze lampy najchętniej były nabywane przez europejskie hotele, pensjonaty i inne obiekty rekreacyjno-turystyczne, jakkolwiek również sprzedaż lamp do domów prywatnych również szybko wzrastała.

Dzięki dużemu zainteresowaniu dla lamp naszej produkcji, firma Alfalux mogła się rozwijać i rozrastać. Dlatego w 2015 roku wybudowano całkiem nowy ośrodek w miejscowości Choroszcz, który dzisiaj łączy w sobie główną siedzibę firmy wraz z nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym w modernistyczne urządzenia do produkcji.

Dzięki wysokiej jakości zapleczu produkcyjnemu, a także dzięki kreatywnemu zespołowi, mamy możliwość z czystym sumieniem zagwarantować Państwu, że nasza oferta lamp do domu jest najlepsza! Stale pracujemy nad projektami, dzięki czemu możemy zaoferować designerskie lampy, unikatowe i nie do podrobienia – w bardzo atrakcyjnej cenie! Nie zapominamy jednak o klasyce, w związku z czym nasza oferta obejmuje również standardowe lampy, idealnie nadające się do wnętrz o klasycznym charakterze. Ofertę kierujemy zarówno do firm – między innymi obiektów turystycznych, jak i do osób prywatnych. Jesteśmy w stanie wyprodukować wiele takich samych lamp, różniących się na przykład kolorem – co jest idealnym rozwiązaniem dla dużych hoteli lub większych pensjonatów. Oferujemy klasyczne jak i nowoczesne oświetlenie dla prywatnych domów i hoteli, w tym:

  • lampy wiszące
  • lampy do kuchni
  • lampy do sypialni
  • lampy do salonu
  • abażury do lamp
  • klosze do lamp
  • kinkiety
  • lampy sufitowe

Gdyby byli Państwo zainteresowani naszą ofertą – zarówno zakupem hurtowym czy też zakupem pojedynczego produktu – zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy, odpowiemy w miarę możliwości na wszystkie pytania. Wszelkie dane kontaktowe dostępne w zakładce kontakt